1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sádrokartony Knauf

Sádrokartony Knauf patří mezi nejlepší sádrokartony na českém trhu. Sádrokartony, které se vyrábí v závodě KNAUF Počerady, patří do rodiny produktů společnosti Knauf Praha a jsou prodejné samostatně nebo i v rámci celých systémů. V nabídce společnosti Knauf najdete pevnostní desky Knauf Diamant, standardní sádrokartonové desky nebo sádrokartonové desky určené do vlhkých místností (koupelna, záchod) s názvem Knauf Aquapanel.

Výhody sádrokartonu Knauf

Mezi vlastnosti sádrokartonů Knauf patří pevnost a odolnost proti vlhkosti. Sádrokartony Knauf tak lze využít na všech místech – od koupelny po podhledy v obytných místnostech. Je však potřeba uvážlivě vybírat jednotlivé typy desek. Jak jsme již zmínili výše, sádrokartonové desky Knauf jsou vyráběny v různých účelech. Koupíte tak sádrokartonové desky pro více namáhané prostory. Tenhto typ sádrokartonu je označen jako Knauf Diamant. Pro případ využití sádrokartonů v koupelnách či sprchách se naopak doporučuje instalace sádrokartonů Knauf Aquapanel.

Jak poptávat sádrokartony Knauf

Při psaní poptávky na sádrokartony Knauf nám můžete do seznamu materiálu připsat i další sortiment, který poptáváte. Velice rádi se optáme našich dodavatelů, zdali zrovna neprobíhá nějaká akce. Současně vás prosíme o pečlivé vypsání všech políček formuláře. Pokaždé, když víme o poptávajícím více informací, dokážeme přesněji nacenit poptávané množství a dopravu sádrokartonů Knauf až na vaší stavbu či rekonstrukci.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno