1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Poptejte cokoliv od Knauf Insulation ještě dnes

Knauf Insulation je společnost zabývající se výrobou a prodejem izolačního materiálu. Mezi často poptávaný materiál od této společnosti patří sádrokartony Knauf a izolace Knauf. Společnost Knauf Insulation neustále inovuje svůj sortiment a to ji dovoluje zůstat spolu s ostatními značkami na špici oboru.

Přednosti izolace Knauf Insulation

Výhodou materiálů od společnosti Knauf Insulation je především jejich ekologická výroba a možnost další recyklace. Zákazníci mají možnost pořídit si jeden z komplexních zateplovacích systémů pro šikmé střechy, stropy nebo pro zateplení fasády. S minerální vatu Knauf Insulation zateplíte prakticky jakoukoliv část domu. Knauf Insulation vám zajistí izolaci fasády, rovných a šikmých střech, příček, nebo zelené střechy, tedy střechy, kde na speciální střešní krytině najdete navíc ještě některé druhy rostlin.

Napište poptávku na Knauf Insulation rychle a jednoduše

Při psaní poptávky na jakýkoliv produkt značky Knauf Insulation nám neváhejte připsat do poptávky i případně další materiál, který je s vaší stavbou či rekonstrukcí spojen. Lépe vám pak vyjednáme lepší ceny u našich dodavatelů, kteří dodávají sortiment Knauf Insulation.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno