1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Sádrokartonové desky Knauf Diamant

Sádrokartonové desky Knauf Diamant jsou pevnější typ sádrokartonu, než je tomu u ostatních modelů značky Knauf. Sádrokartonové desky Knauf Diamant mají vyšší tvrdost povrchu a jádra a současně jsou odolnější vůči vlhkosti. Tyto vlastnosti tak předurčují desky Knauf Diamant pro využití ve více namáhaných místnostech (chodba, tělocvična) a typicky koupelny či sprchy.

Vlastnosti sádrokartonové desky Knauf Diamant

Sádrokartonové desky Knauf Diamant maji velmi dobré pevnostní i zvukově izolační vlastnosti. Stěna z desek Knauf Diamant dosahuje téměř stejné pevnosti jako v případě stěny ze standardních materiálů jako cihly nebo porobetonové tvárnice. Sádrokartonové desky Knauf Diamant určitě doporučujeme využít spíše ve více namáhaných prostorech, jak jsme již zmínili výše. Nové impregnované sádrokartonové desky Knauf Diamant navíc dosahují i protipožárních vlastností, kdy je sádrokartonová deska v celém svém povrchu nehořlavá. Pokud preferujete tento parametr, doporčujeme jej zmínit, jakmile budete sádrokartonové desky poptávat.

Poptejte sádrokartonové desky Knauf ještě dnes a ušetřete až 30% z ceny

Napište nám poptávku na sádrokartony Knauf, typ Diamant ještě dnes, a využijte příležitost připsat k poptávce i případně další stavební materiál, díky čemuž vám vyjednáme mnohem lepší ceny u našich dodavatelů nejen pro značku Knauf.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno