1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Kanadský šindel Iko Superglass

Kanadské šindele IKO jsou vysoce kvalitní a lety prověřené asfaltové šindele z přírodního bitumenu. Nosná vložka šindele Superglass je vyrobena ze skelných vláken a povrch je sypán minerálním granulátem, který šindel aktivně chrání před nepřízní počasí a UV zářením.

Barvy a tvary asfaltových šindelů

Asfaltové šindele se vyrábějí v nejrůznějších barvách, tvarech a velikostech. Kanadský šindel Iko Superglass je dostupný hned ve dvanácti odstínech od přírodních barev po modrou. Šindele samotné mají obdélníkový tvar.

Kanadský šindel Iko Superglass je vhodný pro všechny střechy od 15 do 85 stupňů sklonu.

Materiál se prodává po balících s obsahem 21 šindelů, což jsou celé 3 m2, a po paletách, které obsahují 51 balíků, tedy 153 m2. Kanadský šindel navíc můžete zkombinovat i s fotovoltaickou elektrárnou pro vlastní spotřebu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno