1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Gabiony ceníky a jak na gabiony svépomocí

Před mnoha staletími naši předci plnili proutěné koše zeminou a právě tehdy se vymyslel název gabiony. Při návratu do současnosti narazíme na gabiony převážně jako na způsob oplocení nebo vyztužení různých koryt řek a opěrných zdí. Dnes se gabiony zhotovují ze sypaného kameniva a drátu, který je zpravidla povrchově upraven proti rzi. Dnešní gabiony mají velmi dobré protihlukové i estetické vlastnosti a každý má na výběr gabiony z luxusnějších kamenů jako je například břidlice nebo běžně dostupných kamenů, které můžeme vidět nejčastěji a které se současně hodí k českým domům nejvíce.

Gabiony není těžké zhotovit svépomocí. Jednoduše si zajistíte základní tvar, do kterého jen následně naskládáte kamenivo, které je vhodné si opatřit. Napište nám o kalkulaci a do poznámky uveďte, že máte zájem i o nacenění práce a nejen materiálu. Uvidíte, na kolik by vás instalace gabionů odbornou firmou vyšla, a budete si tak moci naplno vybrat, zdali gabiony stavět svépomocí nebo raději volit ruku profesionála na gabiony ve vašem kraji.

Města, ve kterých jsou gabiony nejčastěji poptávané, jsou Liberec, Ostrava, Brno, Praha, Zlín. Není však problém postavit gabiony kdekoliv na území České republiky. Pro stanovení přesného ceníku gabionů doporučujeme uvést celkový obvod pozemku nebo délku, kterou si přejete gabiony zastavět.

Gabiony svépomocí

V případě, že byste si přeci jen troufli na výstavbu gabionů svépomocí, doporučujeme nastudovat video níže. Na videu můžete vidět přesný postup výstavby gabionů svépomocí. V případě výstavby nižší zídky například jako opěrnou zeď valu si stačí připravit základní gabionový koš, který budete plnit kameny. V případě výstavby vyšší zdi z gabionů doporučujeme zeď kotvit a případně si na ni přizvat i odborníka. Následně už jen stačí gabion svázat drátem uprostřed, aby se příliš nedeformoval a naplnit jej kameny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno