1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Foukaná izolace a její ceník

Chystáte se zateplovat svůj dům a uvažujete o foukané izolaci? Pak už vám chybí jen přesný ceník pro porovnání ceníků foukané izolace a izolace standardní, například z minerální vaty. Mezi hlavní výhody foukané izolace patří snadná aplikace, 100% krytí izolovaného povrchu a mnoho dalších výhod, které si postupně objasníme v následujících řádcích.

Ekonomická varianta foukané izolace

Foukaná izolace je považována za levnější variantu než standardní druhy izolace, například námi doporučovaná minerální vata nebo polystyrenu. Foukaná izolace a její hlavní výhoda v podobě příznivého ceníku, jsou pak odřezky, které vznikají jako odpad při výrobě klasické minerální vaty pro zateplování.

Foukaná izolace neplesniví díky svému chemickému složení, současně však není ani závadná pro obyvatele domu nebo zvířata. Foukaná izolace samozřejmě splňuje vysoké nároky pro izolaci zvuku a tepla. Na druhou stranu však bez problémů splňuje parametry paropropustnosti.

Jak na foukanou izolaci z minerální vaty

Foukanou izolaci tak můžeme zcela jistě doporučit jako ideální levnější řešení pro izolaci vašeho domu. Na druhé straně však záleží na vrstvě, kterou foukaná izolace vytvoří. Aplikace foukané izolace je velmi jednoduchá a jediné, co potřebujete, je pytlovaná foukaná izolace a kompresor, který ji dokáže vyfoukat do míst, kde si foukanou izolaci přejete. Z vlastních zkušeností můžeme doporučit foukanou izolaci z minerální vaty. Je podstatně levnější než klasická minerální vata, ale izoluje téměř stejně dobře, a na rozdíl od foukaného polystyrenu je foukaná izolace z minerální vaty nehořlavá.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno