1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Fotovoltaické elektrárny na střeše

Poptáváte fotovoltaickou elektrárnu pro umístění na střeše? Napište nám poptávku ještě dnes a my vám připravíme cenovou nabídku. Pořízení fotovoltaické elektrárny je větší rozhodnutí a je tak potřeba zvážit veškerá pro a proti.

Tipy pro správné pořízení fotovoltaické elektrárny

Pokud se tedy rozhodnete a pořídíte si fotovoltaickou elektrárnu pro využití na střeše, je dobré myslet na několik kroků pro lepší ujasnění. V první řadě si doporučujeme promyslet, zdali byste rádi prodávali vyrobenou elektřinu do sítě, nebo se ji chystáte využívat i ve své domácnosti nebo firmě.

Proč jsou povoleny fotovoltaické elektrárny jen na střeše?

Fotovoltaické elektrárny zažily kolem roku 2010 obrovský boom, který byl zapříčiněn velmi příznivými cenami vykupované energie, a tak nejeden investor této příležitosti využil. Vláda však vyhlásila stop-stav a téměř 2 roky žádnou novou fotovoltaickou elektrárnu nepovolila. Nyní jsou již fotovoltaické elektrárny opět připojovány. Jako nejčastější místo volí lidé umístění na střeše. Rozhodně již nedochází k osazování celých polí a jiných ploch jako tomu bylo kolem roku 2010.

Lze na fotovoltaické elektrárně na střeše ještě vydělat?

Odpověď je jasná: určitě. Pouze však v případě, že je fotovoltaická elektrárna instalována na střeše domu či továrny. V opačném případě to naopak smysl nedává a pravděpodobně nedostanete ani povolení na výstavbu. Fotovoltaická elektrárna na střeše tak povede k razantnímu snížení nákladů na elektřinu a navíc i dalším příjemným výnosům. Pro spočítání konkrétní potenciální výnosnosti fotovoltaické elektrárny na vaší střeše doporučujeme napsat poptávku.

Naši klienti ušetří v průměru 30% z částky poptávaných prací a materiálu. K dosažení této slevy stačí vyplnit formulář a odeslat jej. Zadání poptávky je zdarma.

© StavebninyX.cz

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno