1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ferona ceník

Poptáváte hutní materiál od Ferony a hledáte ceník společnosti jako například ferona? Už nemusíte hledat. Stačí nám poslat poptávku na hutní materiál, který poptáváte, a my vám připravíme cenovou nabídku. Pro ceník materiálu typu ferona i dalších společností stačí pečlivě vypsat náš poptávkový formulář. Při psaní poptávky hutního materiálu typu ferona napište množství a typ konkrétního hutního materiálu.

V sortimentu našich dodavatelů najdete závitové tyče, nerezové tyče, mosazné tyče, sklolaminátové tyče, sochory, tyče kruhové, vodící tyče, čtvercové tyče, ploché tyče, profily HEA, profily HEB a profil HEM. Dále pak šestihranné tyče, betonářskou ocel a další výztuž do betonu.

V sortimentu a ceníku nejen ferony najdete navíc ocelové plechy, ať už se jedná o plechy pozinkované, děrované, tvarované či základní širokou a pásovou ocel.

Přehledný ferona ceník

Z trubek a jeklů (odborně jäcklů) naši dodavatelé nabízí tenkostěnné trubky. Tenkostěnné trubky našich dodavatelů se vyznačují vysokou kvalitou a pevností. Stejně tak nabízíme trubky bezešvé a trubky svařované.

Z měděného sortimentu u nás najdete měděné dráty, fitinky a tvarovky ve vyšším množství a měděné plechy. Měděné tyče nabízíme ploché, šestihranné, kruhové a čtvercové. Na měděné trubky doporučujeme speciální podstránku, kde se dozvíte čistotu mědi a další důležité parametry tohoto segmentu hutního materiálu.

Pokud poptáváte jakýkoliv hutní materiál, stačí nám napsat poptávku a naši dodavatelé pro vás sestaví optimální cenovou nabídku. Naši zákazníci ušetří v průměru 30% z ceny zakázky na hutní materiál, který má v sortimentu společnost Ferona. Napište si o ceník ještě dnes.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno