1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Fasádní polystyren 100 mm

Fasádní polystyren je, jak už název napovídá, určený zejména pro izolaci fasády. Fasádní polystyren je navíc asi nejrozšířenějším, k izolaci fasády využívaným, tepelně izolačním materiálem vůbec. Aby vás výrobci fasádního polystyrenu přesvědčili, že právě ten jejich výrobek je na trhu nejlepší, předhánějí se v různých slevových nabídkách a vylepšených technologiích výroby fasádního polystyrenu. Abyste se v takovém množství nabídek fasádního polystyrenu snadněji zorientovali, využijte naší online poptávky a poptejte obecně fasádní polystyren 100 mm, díky naší službě pak nabídky snadněji srovnáte a vyberete si tu nejlepší.

Vlastnosti fasádního polystyrenu – 100 mm tloušťky

Fasádní polystyren se samozřejmě nehodí všude, ale na fasádě poslouží výborně. Polystyren se vyznačuje dlouhou životností a difuzními vlastnostmi srovnatelnými například s minerální izolací. Je lehký a snadno se zpracovává, tedy nejste, co se rozměrů týče, vázání na výrobní modul fasádního polystyrenu. Příznivá je také cenová dostupnost fasádního polystyrenu a rozšířenost firem se zkušenostmi s jeho montáží.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno