1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Fakro PTP-V U3

Přiveďte do vašeho podkroví sluneční světlo díky střešním oknům Fakro PTP V U3 se zárukou 10 let! Střešní okna Fakro PTP-V U3 jsou plastová, tříkomorová okna uzpůsobená do prostor s vysokou vlhkostí, například do koupelen. Kvalitní materiál zajišťuje dlouhou životnost střešních oken Fakro a tepelně izolační sklo okna Fakro PTP V U3 zase brání zbytečným tepelným ztrátám.

Ovládání okna Fakro

Bílá klika je umístěna v dolní části rámu střešního okna. Okno Fakro PTP V U3 umožňuje hned dvě polohy pro mikro ventilaci a otočení kolem osy až o 180 stupňů, což usnadňuje údržbu vnější strany okna. Okno lze ve zvolené poloze otočení snadno zafixovat a zajistit tak jeho bezpečnost. Ručně ovládaná ventilační klapka na okně Fakro PTP V U3 zajišťuje cirkulaci vzduchu a efektivně hospodaří s přebývající vlhkostí.

Materiálové řešení okna Fakro PTP-V U3

Rám okna je vyroben z bílých PVC profilů se třemi komorami. Oplechování potom tvoří lakovaný hliník a samotné zasklení termoizolační dvojsklo s reflexní vrstvou plněné argonem. Použité materiály umožňují snadnou údržbu střešního okna Fakro PTP V U3 a zajišťují jeho dlouhou životnost – jsou korozi vzdorné a bez problémů odolávají měnícím se klimatickým podmínkám. Dlouhá životnost střešního okna Fakro je ze strany výrobce zaručena desetiletou zárukou.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno