1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Fakro LWK Komfort

Půdní schody Fakro LWK Komfort jsou dalším výrobkem Fakro, který je mimo jiné i tepelně izolační a zabraňuje tak únikům tepla z interiéru i při výrazném rozdílu teplot mezi předělovanými místnostmi. Vybrat si můžete tří dílné i čtyřdílné modely Fakro a v nabídce jsou také dva druhy výšek, konkrétně 280 a 305 centimetrů.

Bezpečnost a komfort s Fakro LWK Komfort

Půdní schody Fakro LWK Komfort jsou opatřeny rozšířenými stupni s protiskluzovou úpravou. Spodní konce bočnic mají ochranné patky proti poškození podlahy a pro zlepšení stability. V horní části schodiště je na poklopu umístěno bezpečnostní kovové madlo pro snadnější pohyb po schůdcích.

Půdní schodiště Fakro LWK Komfort z borového dřeva

Půdní schodiště Fakro LWK Komfort jsou vyrobeny z borového dřeva. Poklop schodiště je izolační a je v bílém provedení. V nabídce schodů Fakro je hned několik rozměrů pro tří i čtyř dílnou verzi. Nejužší výlez má pouhých 55 centimetrů na šířku, nejširší naopak 70 centimetrů. Délka začíná na 94 centimetrech a končí na 140 centimetrech. Komfortní verze schodů Fakro, Fakro LWK Komfort, vám usnadní přístup do podkrovních prostor a zároveň vás ochrání před úniky teplot z vytopeného interiéru podobně jako u Fakro LKW.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno