1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

FAKRO LTK THERMO

Půdní schody Fakro LTK Thermo jsou určeny mezi dvě místnosti s velkým rozdílem teplot. Mají velice dobré tepelně izolační vlastnosti a ochranu proti kondenzátu. Výlez je navíc ošetřen nepropustným těsněním. Půdní schody Fakro LTK Thermo tedy uplatníte třeba i jako výlez do neobydleného a nezatepleného podkroví.

Schody Fakro LTK-280

Schody vyrobené z kvalitního borovicového dřeva jdou do výšky až 280 centimetrů. Jsou třídílné a samotný výlez má rozměry 60 a 120 nebo 70 a 120 nebo 70 a 130 případně 140 centimetrů, výška rámu je 22 centimetrů. Půdní schody Fakro LKT Thermo jsou opatřeny bezpečnostním madlem. Protiskluzová úprava nášlapné části stupňů zajišťuje bezpečný výstup i sestup do podkroví. Stupeň je 8 centimetrů široký, 34 centimetrů dlouhý a 2 centimetry tlustý. Vzdálenost mezi stupni je 25 centimetrů. Pro zvýšení bezpečnosti jsou spodní konce bočnic opatřeny plastovými patkami. Schody Fakro LKT Thermo mají únosnost až 160 kilogramů.

Zdvojená izolace proti únikům tepla

Poklop půdních schodů Fakro LTK Thermo, tlustý 6,6 centimetrů, je vybaven dvojitou tepelnou izolací v tloušťce 6 centimetrů. Otvor je lemován účinným obvodovým těsněním. Součinitel prostupu tepla schodů Fakro LKT Thermo je velmi příznivý.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno