1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Elektrocentrály všech značek

Nastane-li v rozvodné síti problém, můžete se ocitnout bez elektrického proudu i na dobu několika hodin nebo dokonce i dní. Máte-li však zařízení závislá na stálém přísunu elektrického proudu, můžete této nepříjemnosti předejít právě pořízením elektrocentrály. Mobilní elektrocentrály se pak uplatní i při výkonu řemeslných a technických prací, například na stavbách, kde je třeba napájet přístroje elektrickým proudem v odlehlých nebo ještě nezasíťovaných či jen špatně dostupných místech.

Na naftu, benzín ale i plyn

Rozhodněte se, čím budete chtít elektrocentrálu pohánět a zda se vám konkrétní spotřeba paliva vyplatí. Dle použití se pak rozhodněte, kolik kVA budete potřebovat odebírat a jak často budete elektrocentrálu využívat. Už 2 kVA pokryjí spotřebu menšího rodinného domku. Nezapomeňte také na předpokládanou dobu, po kterou budete chtít elektřinu čerpat, případně nevyplatí-li se vám investovat do třífázové elektrocentrály (běžně jednofázová, což ovšem pro běžného uživatele stačí).

Pořiďte si kvalitní kus

Elektrocentrála vás má jistit a bylo by nepříjemné zjistit až v konkrétní nouzové situaci, že zkrátka nefunguje tak, jak má. Vybírejte si kvalitní kusy, vyplatí se vám to.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno