1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

DTD desky

Dřevotřískové velkoplošné desky se vyrábí lepením a lisováním dřevěných třísek spolu s pryskyřicí. Třísky nejsou orientované a lisují se obvykle ve třech vrstvách. Díky tomu jsou DTD velmi odolné v tahu za ohybu a při dalším opotřebení.

Dřevotřískové desky jako stavební materiál

Tyto desky nabízejí opravdu všestranné využití. Pořídit lze jak přírodní desky, tak desky opatřené dýhou nebo laminátem či desky speciální a předem upravené (např. kuchyňské desky). Dřevotřískové desky nacházejí využití i při hrubé výstavbě a to nejen jako podlahové desky, ale také obklady a podhledové desky a desky pro zhotovení dřevěných montovaných příček a stěn.

Velkoplošné dřevotřískové desky lze pořídit již od 3 mm tloušťky do několika centimetrů. Vyrábí se jak s rovnou hranou, tak s perem a drážkou. Jsou častou variantou, pokud se pro vaši stavbu nehodí známější desky OSB.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno