1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevníky na uskladnění dřeva

Zima se neúprosně blíží, podzimní lijáky už začínají pravidelně bušit do oken a vám stále ještě schází dřevník na uskladnění palivového dřeva? Vyřešte svůj problém během několika minut a za pár hodin už bude vybírat nový dřevník nebo přístřešek na palivové dřevo za ty nejlepší ceny.

Ještě nemáte, co byste do dřevníků dali? Poptejte palivové dřevo na StavebninyX.cz a ušetřete hned dvakrát.

Když přístřešek nestačí

Je třeba pořídit klasický dřevník neboli kůlnu na dřevo. Nemusí jít ale jen o jakousi dřevěnou nebo plechovou chatičku, zajímavou variantou jsou i stylové zastřešené klece na dřevo nebo víceúčelové zahradní domky, které lze využít třeba i k uskladnění nářadí. Stejně tak může jít o konstrukci s vlastní podlahou, volně přístupnou či s uzavíratelným přístupem.

Jak dřevník poptat, abyste ho mohli pořídit co nejlevněji a nejrychleji?

Jednoduše! Vyplňte do našeho online poptávkového formuláře rámcové rozměry, upřednostňovaný materiál či typ konstrukce a těšte se na první nabídky. Vyberete si a odpovíte samozřejmě jen na tu nejvýhodnější a za pár dní už možná naplníte nový dřevník zásobami palivového dřeva na zimu.

Užívejte si praskání suchého dřeva ve vašich krbových kamnech celou zimu i podzim bez starostí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno