1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Dřevěné brikety v akci

Topná sezona již pomalu klepe na dveře a je třeba se na ni dobře předzásobit.Na StavebninyX.cz pro vás zajistíme tuhá paliva pro vaše kotle, kamna či krby a nabídneme vám ty nejlepší ceny vašich lokálních prodejců. Poptejte lokální uhelné sklady a všechny spalované materiály od pelet po hnědé uhlí až po dřevěné brikety, které vám nyní můžeme sehnat za opravdu akční ceny.

Zajistíme dřevěné brikety napříč republikou

Poptejte dřevěné brikety vhodné velikosti právě pro váš spotřebič a srovnejte si nabídky nejen podle cen ale i složení briket (typ použitého dřeva). Dřevěné brikety můžete poptat, ať už jste z Brna nebo Olomouce. Nezáleží, jestli bydlíte v Českých Budějovicích nebo Ostravě. Díky nám můžete pořídit zboží za lokální ceny od lokálních dodavatelů a ušetřit tak za dopravu materiálu.

Proč nakupovat od lokálních prodejců?

Nejen že nakoupíte za lokální ceny a ušetříte za dovoz zboží, pokud nakupujete od prodejců v lokalitě vašeho bydliště, snadno si můžete zkontrolovat, v jakých podmínkách je materiál skladován, a tedy i jeho celkovou kvalitu. Nekoupíte tak zajíce v pytli, ale kvalitní dřevěné brikety za dobrou cenu, které vás budou celou zimu hřát

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno