1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonová dlažba Best a související akce – slev

Chystáte se dláždit dvůr, garáž nebo jiný prostor, který je ideální pro použití venkovní betonové dlažby Best? Pak ji doporučujeme poptat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře a získáte až 30% slevu oproti běžně dostupné betonové dlažbě Best. Dlažba Best patří kvalitativně mezi betonové dlažby s nejlepším poměrem kvalita / cena. Dlažba Best vyniká svým moderním zpracováním a po objednání vzorníku – ceníku prostřednictvím našeho formuláře se můžete sami přesvědčit a případně i objednat jeden z méně tradičních vzorů, jako jsme to udělali my.

Betonová dlažba Best je opravdu best a patří k tomu nejlepšímu. Zakladatel společnosti Best, a.s., která betonovou dlažbu vyrábí, vyhrál titul Podnikatel roku a je známý pro svůj pracovitý, svědomitý přístup. Betonová dlažba Best je vyráběna poctivě a ze sortimentu této společnosti si vybere naprosto každý.

Co vše lze ze sortimentu dlažby Best pořídit?

V sortimentu betonové dlažby Best si vybere opravdu každý. Zámková dlažba Best patří k české klasice, která neudělá ostudu a splní svůj účel. Lidé často navíc využívají i zatravňovací dlažby Best Vega. Dlažba Best Archia patří též mezi velmi často poptávané vzory podobně, jako je tomu u betonové venkovní dlažby Best Klasiko, která je též velmi populární a rozšířená.

Vlastnosti betonové dlažby Best

Dlažba Best vyniká především vlastnostmi jako vysoká pevnost, chemická stálost a odolnost vůči vlhkosti i mrazům. Velmi nízkou obrusnost zámkové dlažby – dlažba Best se nedrolí a velmi špatně narušíte její strukturu zametáním – ne jako konkurenční výrobky, které tak kvalitní nejsou. Jakmile budete vypisovat náš poptávkový formulář , doporučujeme uvést, jakou celkovou plochu se chystáte dláždit a současně i ulici a město, kam by se betonová dlažba Best vezla . Díky těmto informací budeme moci připravit velmi přesnou nabídku přímo vám „na míru“.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno