1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Čistírny odpadních vod - ČOV

Čistírny odpadních vod jsou určeny pro čištění odpadních vod z rodinných domů, bytových domů, hotelů či veřejných sociálních zařízení. Čistírny odpadních vod nalézají také využití např. pro malé části obcí.

Zadejte si zdarma poptávku na čistírnu odpadních vod vyberte si z několika nabídek tu nejvýhodnější.

Čistírny odpadních vod

Kam se umísťují čistírny odpadních vod?

Čistírny odpadních vod se zakopávají pod zem a to mezi dům a kanalizaci , tak, aby byl realizován volnou gravitací (samospádem) jejich přítok odpadních vod i následný odtok přečištěných odpadních vod do kanalizace. Alternativou kanalizace může být jímka, z níž může být voda následně používána pro závlahu.

Jak čistírny odpadních vod fungují

Čistírny odpadních vod jsou plastové nádrže, v nichž probíhá sedimentace, čímž dochází k čištění odpadních vod mechanicko-biologickým procesem. Čistírny odpadních vod jsou určeny pro čištění odpadních vod z rodinných domů. Celý mechanicko-biologický proces je řada různých filtrů, u kterých dochází sedimentací při čištění odpadních vod. Následně přečištěná voda vytéká do veřejné kanalizace či trativodu, proto se musí s touto podmínkou počítat již při projektu čistírny odpadních vod..

Čistírny odpadních vod jsou vyrobeny z trvanlivého plastu polypropylenu. Výdrž plastové čistírny odpadních vod je tak standardně stanovena přibližně na 50 – 60 let. Každá čistírna odpadních vod je dimenzována na určitý počet obyvatel a dle tohoto základního měřítka se vybírá potřebný typ čistírny odpadních vod

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno