1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník stavebních prací

Pro získání ceníku stavebních prací stačí vypsat jednoduchý poptávkový formulář a uvést, z jakého kraje jste. Díky tomu vám naši partnerští řemeslníci a stavební firmy nabídnou skutečně výhodnou cenu stavebních prací i s ohledem na dopravu a další náklady. Aktuální ceník stavebních prací pro každý kraj zasíláme každému, kdo si o něj napíše. Aktuální položkový ceník stavebních prací platný pro rok 2014 a 2015 vám bude následně zaslán na váš email.

V ceníku stavebních prací uvádíme vždy cenu za jednotku (cena za hodinu nebo cena za běžný metr zdiva). Jakmile u nás poptáte stavební práce, dostanete v průměru o 30% nižší cenu, než kdekoliv jinde. Veškeré stavební práce provádí zkušený personál a v případě vašeho zájmu je možné sjednat i stavební dohled. Kombinace řemeslníků a stavebního dohledu může být nejlevnější variantou pro stavbu či rekonstrukci rodinných domů a bytů.

Jak ušetřit při poptávce stavebních prací

Pečlivě vypište náš poptávkový formulář. Díky tomu budeme vědět, že se nejedná jen o dalšího konkurenta ze segmentu stavebních prací, který se snaží zjistit naše ceny.

Pokud je to možné, poptejte co největší rozsah stavebních prací. K největší úspoře dochází při poptávce o rozsahu nad 5 000 Kč bez DPH za stavební práce nebo stavební materiál.

Poptejte ještě dnes. Pokud je jeden z řemeslníků právě málo vytížen, můžete dostat last minute slevu.

Díky těmto tipům můžete ušetřit na stavebních pracích až desítky tisíc korun na jednom rodinném domu, proto doporučujeme se těchto rad držet.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno