1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník betonu za kubík

Ceny betonu se různí podle lokality, dopravní vzdálenosti, odebíraného množství a samozřejmě požadovaných vlastností a třídy betonu. Pro aktuální informace o cenách betonu poptejte u nás ceníky. S ohledem na úsporu vašich financí za dopravu vám pošleme pouze nabídky z nejbližšího okolí a tak budete moci zvážit, která z nabídek je pro vás nejvýhodnější.

Beton jako stavební materiál

Beton se ve stavebnictví používá v nejrůznějších podobách. Liší se svou objemovou hmotností, frakcí použitého kameniva i speciálními vlastnostmi jako je mrazuvzdornost, schopnost odpuzovat vodu nebo specifická doba tuhnutí. Beton je materiál, který zraje a s časem nabývá na pevnosti. Běžně udávaná doba, kdy betonová konstrukce schne, aby odpovídala deklarovaným vlastnostem, je 28 dní. Samotné tuhnutí proběhne asi do týdne v závislosti na tloušťce betonu. Pro urychlení tuhnutí betonu se do směsi přidávají přísady a příměsi podobně jako u malt a sádry.

Třídy betonu

Značení betonů se dnes řídí dle ČSN EN 197-1. Beton se značí velkým písmenem C a dvěma čísly označujícími pevnost zkoušenou na válci a na krychli ( C20/25). Udávaná pevnost platí pro konstrukci po 28 dnech. Setkat se ale můžete ještě se starým značením, kde se pro beton používalo písmeno B a číslo, které označovalo jeho pevnost po 28 dnech (B20).

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno