1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Cena za podřezání domu

Zajímá vás cena za podřezání domu? Chcete-li získat co nejpřesnější odpověď, nezapomeňte do poptávky uvést také druh a tloušťku zdiva. Ceny se totiž liší v závislosti na použité technologii a tu je nutné zvolit na základě materiálu a charakteru konstrukce. Nejčastějším řešením je podřezávání řetězovou pilou (cca 2000 Kč/m2) anebo ocelovým lankem (cca 3500 Kč/m2). Mezi další varianty, pak patří například zarážení plechů nebo jiné způsoby hydroizolace.

Zapomeňte na sanační omítky

Kupujete nejdražší produkty, ale zdivo pořád vlhne? Dokud neodstraníte příčinu vlhkosti, ani sanační omítky vás nezachrání, ty totiž nejsou určené k trvalému odvětrávání konstrukce, ale jen k dočasnému vysychání po odstranění zdroje. Podřezávání domu je oproti tomu téměř stoprocentně spolehlivou hydroizolací a vyřeší vaše problémy s vlhkým zdivem navždy. Nelze-li tedy lokalizovat konkrétní zdroj vlhkosti a odstranit ho, je podřezání stěn záchranou pro celou konstrukci.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno