1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rozvody elektřiny v domě cena

Jak na rozvody elektřiny levně? S chytrými nákupy a dobrým plánem! S obojím vám pomůžeme! U nás můžete poptat veškerý stavební materiál ale i nástroje a nářadí či vybavení. Poptáme pro vás rekonstrukci elektrických rozvodů v domě i bytě, nebo jejich kompletní novou realizaci. Stačí vyplnit poptávkový formulář a zdarma jej odeslat.

Kolik stojí rozvody v domě?

Chcete znát cenu rozvodů elektřiny v domě? Nechte si spočítat odhad! Většina elektrikářských firem ho pro vás udělá zdarma. Stačí vyplnit poptávku a my se vám ozveme s kontakty! Výměna rozvodů je však velká investice a připravte se, že konečná částka bude dosahovat několika desítek tisíc. Chcete-li co nejvíce ušetřit, oslovte realizační společnosti prostřednictvím našeho portálu.

Proč je to s námi tak výhodné?

Hledáme pro vás nejlepší ceny a nabídky ve vaší lokalitě, co nejblíže vašemu okolí. Ušetříte tak na dopravě. Ceny zboží si u nás snadno srovnáte a nic za to neplatíte, pak už jen stačí vybrat si tu nejvýhodnější. Díky komplexní nabídce se k vám navíc dostanou i nabídky, které byste jinde přehlédli. Nakupovat tak můžete i akční a výprodejové zboží a pustit se do projektu svépomocí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno