1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Buderus Logano G221 A

Buderus Logano G221 A s automatickým podavačem je litinový teplovodní kotel určený ke spalování tuhých paliv s účinností až 80% a automatickou regulací přívodu spalovacího vzduchu. Logano G221 A je dostupný ve dvou výkonnostních variantách a to 25 a 30 kW. Každou z variant je možné pořídit se zásobníkem vpravo nebo vlevo a obě splňují podmínky pro zařazení do emisní třídy číslo 3.

Využijte výhod modulace výkonu s kotlem Buderus Logano G221 A a topte hospodárně

Regulovaný výkon kotlů je od 6 do 25 kW, respektive 9 až 30 kW. Kotel lze regulovat nejen podle teploty topné vody a spalin, ale i teploty venkovní. V kotlích Buderus Logano G221 zatopíte černým i hnědým uhlím do 20 mm velikosti či peletami A1. Při maximálním výkonu (25 nebo 30 kW) je doba hoření paliva asi 30 hodin.

Kvalitní materiál a flexibilita užívání

Kotel Buderus Logano G221 je kvalitní litinový kotel s dlouhou životností. Je vhodný pro samotížný i nucený oběh s uzavřenými i otevřenými expanzními nádobami. Kotel lze snadno ovládat a měnit nastavení pomocí panelu pro regulaci a ovládání. Samotný provoz kotle je řízen a kontrolován integrovanou řídicí jednotkou a je bezpečný a ekologický.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno