1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Betonové ploty výprodej

Betonové ploty nejsou jen protihlukové stěny na dálnicích nebo masivní opevnění průmyslových objektů. Betonové ploty jsou praktické ploty, které se hodí i pro běžnou zástavbu rodinných domků. Mohou být nejen funkční, ale i originální a krásné. Betonový plot se skládá ze sloupků u betonových desek, které se mezi sloupky zasouvají. Výška plotu se stanovuje podle počtu použitých betonových desek a jeho montáž není vůbec náročná. Jednotlivé dílce jsou kromě betonu vyztužené také ocelovou sítí, pro lepší vlastnosti v tahu.

Největší výhody betonových plotů

Mezi největší výhody betonových plotů patří jejich dlouhá životnost a stabilita. Zanedbatelná není také zvuková tlumivost, díky níž bude váš pozemek chráněn před hlukem z ulice. Beton snadno odolává přírodním klimatickým jevům, jako je kyselý déšť a mráz.

Bezúdržbový a krásný a navíc ve výprodeji

Betonový plot je de facto bezúdržbovou konstrukcí. Co se designového provedení týče, můžete se rozhodnout pro více či méně zdobnou konstrukci od naprosto jednoduchých plotů s rovnou korunou po ploty s obloukovým zakončením a nejrůznějšími dekorativními deskami. Betonové ploty jsou také vhodné pro kombinaci se dřevem. Barevnost tvarovek se obvykle pohybuje v přírodních tónech. Poptejte betonové ploty a získejte výprodejové ceny.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Poptávkovým webům jsem nikdy nedůvěřoval a byl jsem příjemně překvapen, když mi do emailu přišlo hned několik nabídek. Nakonec jsme vybrali betonový plot s 15% slevou. Vašich služeb plánuji využít i do budoucna.

Anonymní, Jihlava

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno