1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Bazén

Koupací sezona nikdy nekončí s vlastním vyhřívaným zastřešeným bazénem. Užívejte si luxusu přímo u vás doma! Nebo chcete raději něco menšího pro děti na ráchání? Výběr je jen na vás. Nabídka zase na nás! Stačí jen napsat, jaký bazén a vybavení si představujete a můžete naznačit i očekávanou cenu. My už si s tím poradíme a najdeme pro vás nabídky z vašeho okolí nebo klidně celé ČR. Vy už si jen vyberete tu pravou.

Bazénová chemie

Nezapomínejte ani na doplňky. Chybět vám nesmí kvalitní bazénová chemie, která je zdravotně nezávadná a snadno se dávkuje. Dalším nezbytným vybavením je kvalitní bazénový filtr a čerpadlo. Nechte si poradit od odborníků a vyberte si kvalitní zařízení za dostupné ceny ze specializovaných obchodů. Pokud nebude mít bazén střechu, nezapomeňte pořídit ochranou plachtu, která váš bazén ochrání od nečistot a volně žijící tvory zase před utopením.

Solární ohřev vody do bazénu

Už vás to napadlo? Ušetřit se dá i na ohřevu teplé vody do bazénu. Pořiďte si solární panely a dopřejte si teplou vodu po celý rok. Solární systém snadno napojíte na kotel nebo tepelné čerpadlo a zahrnete ho do vašeho domácího energetického systému.

Dlažba musí být protiskluzová

Okolo bazénu je dobré umístit protiskluzovou dlažbu a možná i žlábek pro odvod vody, která se dostane ven. Pokud se rozhodnete pro menší zahradní bazén, který není zahloubený v zemi, budete potřebovat podložku. Vybírejte ji podle toho, jestli budete mít bazén venku celoročně, nebo jen sezoně.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Ivo Šťastný, České Budějovice

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno