1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Barva na beton

Lámete si hlavu, jak upravit nebo ochránit konstrukce z betonu? Odpovědí vám mohou být barvy určené pro nátěr betonu. Nejen že promění pohledovou stránku konstrukce, ale dovedou ji také ochránit před nepřátelskými vlivy prostředí. Beton je často využíván jako jednoduchá těžká podlaha v provozech a garážích a právě tam je třeba nejvíce dbát o jeho trvanlivost.

Nerozhodujte se jen podle barevného vzorníku

Vybíráte-li barvu na beton, je nejprve třeba zvážit, do jak těžkého provozu má být určena. Zatímco betonová přizdívka nebude po dobu své životnosti muset odolávat opotřebení patrně vůbec, podlaha v garáži už takové štěstí mít nebude. V nabídce výrobků se proto můžete rozhodnout mezi barvami určenými pro minimální, střední a vysokou zátěž. Kromě mechanického opotřebení může být konstrukce ohrožena i opotřebením chemickým, i proti němu ji ochrání vhodný nátěr.

Barevnost

Co se barevné škály týče, jistě není tak pestrá jako u pokojové výmalby, přesto je dostatečně bohatá, aby si vybral každý. Obvyklou nabídku tvoří jednoduché odstíny, oblíbené jsou praktické tmavší a zemité tóny. Barva se prodává v plechovkách nebo kbelících různé gramáže (v řádu kilogramů). Do poptávky prosíme připiště na kolik metrů čtverečních se bude barva nanášet.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno