1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Automatický kotel na uhlí

I když dáváte přednost spalování uhlí a jiných tuhých paliv, nemusíte se každý den vracet do studeného bytu. Automatický provoz není pouze privilegium kotlů plynových, s automatickými kotli na uhlí, pelety nebo biomasu vám teplo domova okny nikdy neuteče.

Stačí jen naplnit zásobník, nastavit výkon a nechat kotel pracovat

Automatický kotel si palivo podává sám z přidruženého zásobníku. Zásobníky se vyrábějí od malých až po opravdu obrovské, případně lze připojit i zásobník externí, jímž může být i menší místnost. V závislosti na spalovaném palivu, výkonu a objemu zásobníku dokážou automatické kotle pracovat několik hodin, dnů, ale i více než týden.

Moderní konstrukce i ekologické spalování uhlí

Dnešní kotle jsou navrhovány nejen s co největším ohledem na životní prostředí, ale také efektivitu spalování, takže šetří přírodu i finance zároveň. Poptejte automatické kotle v ekodesignu nebo kotle do nízkoenergetických a pasivních budov. Automatické kotle pro spalování uhlí najdete v sortimentu Buderus, Viadrus, Dakon nebo třeba Rojek.

Projděte si nejčastěji vyhledávané automatické kotle se zásobníkem nebo kotle na tuhá paliva

Ceny tuhých paliv jsou stále jedny z nejnižších. Přesvědčte se o tom a poptejte ceníky hnědého uhlí nebo lokálních uhelných skladů, ale i kusového dřeva, briket či pelet.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno