1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Automatické kotle se zásobníkem

Kotle na tuhá paliva mají řadu nesporných výhod, jako je například nízká cena spalovaného materiálu. Jejich velkou nevýhodou je oproti tomu nutnost chodit každých pár hodin do kotle přikládat. Ale to jen tehdy, mluvíme-li o kotlích na tuhá paliva s ruční obsluhou. Automatický kotel se zásobníkem se na rozdíl od klasického kotle obejde i bez vaší obsluhy a to i po dlouhé dny.

Podívejte se na naši nabídku kotlů na tuhá paliva

Vyberte si třeba Buderus Logano G221 A nebo Viadrus Herkules duo, Viadrus U26 či rovnou poptejte automatický kotel dle vlastních parametrů.

Bojíte se, že vám nebude zásobník stačit?

Doba, po kterou dokáže automatický kotel pracovat samostatně, se odvíjí nejen od spalovaného paliva, ale také velikosti zásobníku. Poraďte se s prodejci, jakou velikost byste si měli pořídit, a pokud vám ani ten největší objem nebude stačit, může vám jako zásobník posloužit třeba celá jedna místnost, záleží na typu kotle, který si vyberete.

Uspořte se zelenou úsporám i bez ní

Řada automatických kotlů se zásobníkem má provoz šetrný k životnímu prostředí, některé jsou dokonce navrženy v ekodesignu a lze na ně žádat finanční příspěvek z dotačního programu. Automatické kotle např. na pelety či biomasu jsou vhodné i do nízkoenergetických budov.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno