1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zátěžové koberce - ceník po slevě

Nevíte si rady, jakou podlahovou krytinu zvolit do místností s náročnějším provozem? Možná vás to překvapí, ale řešením by mohl být koberec, přesněji zátěžový koberec, který je určený přesně do takových míst, kam je těžké vybrat vhodnou krytinu, abyste ji nemuseli rok co rok měnit. Nedostanete ho sice v barvě tygří srsti, ale ani tak vás nabídka klasických a decentních barev a vzorů jistě neurazí. Hodí se jak pro domácí využití, tak do veřejných budov i reprezentativních prostor.

Široký prostor využití pro zátěžové koberce

Zátěžové koberce jsou určené do prostor s náročným provozem, kterému by běžná krytina jen těžko odolávala. Navíc se jedná o měkkou a teplou krytinu, která tak částečně pohlcuje kročejový hluk. Pořídit si jej můžete nejen do škol, kanceláří, jednacích místností, frekventovaných chodeb a jiných veřejných a denně využívaných míst. Své místo najde i u vás doma. V šatně, chodbě, předsíni nebo domácí pracovně, zkrátka všude tam, kde je podlahová krytina více namáhána. Odolá časté chůzi, údržbě, přejíždění kolečkovým křeslem i užitnému zatížení od nábytku.

Druhy zátěžových koberců

Zátěžové koberce se dělí do tří skupin, a to podle míry provozu, kterému jsou schopny odolat. Na trhu jsou tedy koberce pro extrémní zatížení, které nachází své využití například v obchodních centrech, kinosálech či vstupních halách. Prostřední skupinou jsou zátěžové koberce pro vysoké zatížení, které se pořizují zejména do kanceláří, jednacích sálů a škol. Posledním typem jsou polo zátěžové koberce, jež jsou obvykle dostatečným řešením pro domácí využití v chodbách nebo třeba i v obývacích místnostech, které zároveň slouží jako průchozí prostor do dalších částí bytu.

Jiné dělení zátěžových koberců nabízí způsob podlepení spodní vrstvou. Někdy stačí, je-li guma jen na části plochy koberce, jindy je třeba, aby byl koberec podlepen gumou celý, aby nedocházelo ke shrnování a zhrbolatění koberce při větším namáhání. To ovšem zase souvisí s typem provozu, pro který je koberec pořizován.

Ceník zátěžových koberců

Cena koberce se mění v závislosti na míře odolnosti, ale také na kvalitě provedení a materiálu. Pokud chceme, aby nám takový koberec opravdu dobře a dlouho sloužil, neměli bychom se nechat nalákat absurdně levnými výrobky. Pro přesnější informace neváhejte vyplnit online poptávkový formulář na ceník zátěžových koberců.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno