1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Zámková dlažba - ceník

Chystáte se dláždit chodník nebo příjezdovou cestu a nechce se vám utrácet peníze za drahé dlažební kostky? Zámková dlažba představuje nejlevnější variantu v porovnání ceny a kvality. Betonové kostky zámkové dlažby nejsou obvykle dražší položkou v ceníku a spíše je dobré brát ohled na pokládku zámkové dlažby. U výrobců zámkové dlažby a porovnávání jeho ceníků neporovnávejte jen samotnou cenu, ale třeba i technologie, kterými se zámková dlažba vyrábí. Nejkupovanější značkou v ČR je zámková dlažba Best, jež je velice oblíbena jako český výrobek za přijatelnou cenu a s velmi vysokou kvalitou.

Jak vybrat vhodnou zámkovou dlažbu

Při výběru vhodného vzoru zámkové dlažby též nekoukejte jen na cenu za m2, ale pokud je cena hlavním parametrem, pak sledujte i složitost zámkové dlažby na její pokládku. Standardem je dodávání všech potřebných informací přímo od výrobce pro správnou pokládku zámkové dlažby.

Poznámka: Pokud nám napíšete ještě dnes, máte šanci dosáhnout ještě na výprodejový ceník zámkové dlažby za skutečně nejnižší ceny.

Další parametry zámkové dlažby

Jako další parametry, které se vyplatí u zámkové dlažby sledovat, je pojezdovost zámkové dlažby. Jinými slovy, zdali je možné po vámi vybrané zámkové dlažbě se projet například autem a zdali i po častém přejíždění se zámková dlažba nezačne drolit nebo vás jinak zlobit.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno