1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Záložní zdroje pro oběhová čerpadla vám mohou zachránit dům před havárií

Mějte záložní zdroj v případě výpadku proudu

V případě výpadku proudu přestávají klasická oběhová čerpadla fungovat, což může způsobit velké potíže v rámci celé výtopné sestavy, ať už se jedná o kotel, v němž hoří palivo, či panely na střeše, na které zrovna svítí slunce. V obou případech zdroje tepla nelze vypnout tlačítkem tak, aby okamžitě přestaly hřát, a je tak potřeba počítat s jejich setrvačností. Pro tyto účely byly speciálně vyvinuty záložní zdroje pro oběhová čerpadla, které nabízejí alternativní zdroj oběhu vody v celé výtopné sestavě.

Záložní zdroje pro oběhová čerpadla nabízejí vhodné řešení v případě výpadku proudu. Celé řešení záložního zdroje pro oběhová čerpadla je zpravidla složeno z baterie, která funguje jako zdroj energie pro oběh, a někdy též malého čerpadla, které je napojeno na celý systém, a zajistí hladký průběh celého výpadku.

Celý proces zapnutí záložního zdroje pro oběhová čerpadla je zcela automatizovaný.

Výhody záložního zdroje pro oběhová čerpadla

Záložní zdroj pro oběhová čerpadla nás chrání před případnou havárií z důsledku přehřátí teplé vody v radiátorech a zajišťuje tak celkový hladký průběh celé cirkulace vody topnou sestavou. Jak jsme zmínili výše, tento oběh je velmi důležitý pro bezpečnost celého výtopného systému.

Záložní zdroje pro oběhová čerpadla nemají vždy baterii integrovanou v rámci zařízení a tuto baterii je nutné následně dokupovat. Z těchto důvodů je tedy vhodnější vybírat již takový záložní zdroj, který bude mít baterie integrované v zařízení a bude disponovat velmi odolnou baterií s vysokou kvalitou.

Záložní zdroje jsou též odolné vůči zkratu a je možné je umístit na zeď či na jiné vhodné místo, kde budou připravené pro případné využití.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno