1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Uhelné sklady - ceník uhlí

Poptáváte uhlí a hledáte, které uhelné sklady mají nejvýhodnější ceník uhlí? Pak stačí poptat ceník uhlí prostřednictvím našeho poptávkového formuláře . Jednoduše vypíšete všechna políčka a v kategorii zvolíte přinejlepším „stavební materiál“. Následně vám přijde několik nabídek od našich prověřených dodavatelů uhlí a vy si tak budete moci vybrat ten nejvýhodnější ceník uhlí, který vám přijde jako nejlepší v poměru cena / kvalita.

Přesný ceník uhlí z uhelných skladů ve vašem okolí

Podmínkou u našich dodavatelů je neustálé prověřování, zdali zasílají kvalitní nabídky za atraktivní ceny. Neváhejte a poptejte ceník uhlí ještě dnes. Díky tomu dostanete až o 30% nižší cenu uhlí, než je tomu obvykle.

Uhelné sklady jsou zcela připraveny

Všechny uhelné sklady našich dodavatelů jsou plné a plně připravené obsloužit vás, naše milé návštěvníky. Je navíc dosti pravděpodobné, že se s poptávkou trefíte do aktuální cenové akce některého z našich dodavatelů. Dodavatelé jsou samozřejmě z vašeho kraje, díky čemuž nedojde k vysoké ceně dopravy a uhlí. Tato cena navíc bývá často obsažena a zcela vysvětlena v zaslaném ceníku uhlí. Poptejte ještě dnes a ušetřete až 30% z částky za kvalitní uhlí, které se nedrolí. Při psaní poptávky doporučujeme poptávat množství uhlí vyšší než za přibližně 5 000 Kč bez DPH, tedy alespoň 15 metráků.

Jedině kvalitní uhlí

Výhřevnost uhlí našich nasmlouvaných uhelných skladů se pohybuje od 17,6 do 19,8 MJ/kg, čímž se řadí k nadprůměrným hodnotám, než je u jiných uhelných skladů běžné. Do poptávky na uhlí navíc doporučujeme specifikovat, zdali preferujete některý konkrétní druh uhlí (kostky, brikety, standardní ořech) a navíc zdali máte nějak hůře přístupný sklad paliva. Díky tomu mohou někteří dodavatelé nabídnout dopravu pomocí menších vozidel doplněných i o elektrický dopravník, takže vám složí uhlí přímo kamkoliv, kam si jen budete přát.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno