1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná čerpadla Toshiba ceník

Kolik stojí tepelné čerpadlo? Každá investice do tepelného čerpadla je individuální. Nechte si odborně spočítat, na kolik vyjde právě vás. Zadejte poptávku na tepelné čerpadlo včetně instalace a získejte cenovou nabídku na míru. Na StavebninyX navíc odešlete poptávku zdarma a budete si moct vybrat tu nejlepší nabídku zcela nezávazně.

Tepelná čerpadla Toshiba

Teplená čerpadla fungující na principu vzduch / voda získávají tepelnou energii z okolního vzduchu. Jsou tak nezávislá na fosilních palivech a skvěle se kombinují například s domácí solární elektrárnou. Jsou proto plnohodnotnou, avšak ekologičtější náhradou kotle na tuhá paliva. Tepelné čerpadlo vzduch / voda funguje stabilně po většinu roku a návratnost investice je vysoká.

Ceník tepelných čerpadel

Chcete znát ceny tepelných čerpadel bez dalších nákladů na instalaci? Zajistíme pro vás aktuální ceník produktů Toshiba přímo od jejich dodavatele. Vyplňte poptávkový formulář, odešlete jej a pak už jen v pohodlí domova vyčkejte rychlé odpovědi. Tepelná čerpadla Toshiba můžete pořídit snadněji a výhodněji s poptávkou od StavebninX.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno