1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Tepelná čerpadla Frýdek Místek

Poptáváte tepelné čerpadlo v lokalitě Frýdek Místek? Poptejte jej u nás. Zajistíme vám perfektní nabídku na dodání a instalaci kvalitního tepleného čerpala. Ušetřit navíc můžete hned dvakrát, a to tak, že požádáte o příspěvek z fondu Kotlíkových dotací.

Tepelná čerpadla Frýdek Místek

Nejlepší nabídku získáte od odborníků na tepelná čerpadla v ČR. Kancelář najdete také ve Frýdku Místku. Stačí si sjednat schůzku a s výběrem vhodného tepelného čerpadla vám už samozřejmě poradí. Nejoblíbenější tepelná čerpadla v okolí jsou tepelná čerpadla fungující na principu vzduch / voda a ve vyšších nadmořských výškách pak tepelná čerpadla země / voda

Projekt, dodávka, instalace i servis

Získejte kompletní služby na jedno kliknutí. Stačí vyplnit poptávku a vyčkat rychlé odpovědi. Snadno se tak domluvíte na podrobnostech, získáte přehled o ceně a budete znát odpovědi na všechny vaše palčivé otázky. Tepelná čerpadla jsou ekologická a zároveň velmi hospodárná zařízení, která se dobře hodí do novostavby i stávající zástavby. Vyhledávají je nejen majitelé rodinných domů, ale také hoteliéři a majitelé firemních objektů. Získejte nabídku na tepelné čerpadlo zdarma a nezapomeňte si také požádat o Kotlíkové dotace. S námi ušetří každý.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno