1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Rekonstrukce bytového jádra Praha

Při zadávání stavebních prací bývá často výhodné oslovit zejména lokální firmy a soukromníky. Ve výsledku vám to může ušetřit část nákladů, které by si vzdálenější společnosti nebo řemeslníci účtovali za dopravu a časovou náročnost. Pokud jste tedy z Prahy a blízkého okolí a rádi byste poptali provedení rekonstrukce bytového jádra, neváhejte nám napsat poptávku ještě dnes.

Komplexní řešení je jedině rekonstrukce

Bytová jádra jsou nejvytíženější konstrukcí v panelovém domě, a přesto jsou navržena tak, že u dochází k největším poruchám. Vzhledem k datu výstavby panelových domů a jejich původní životnosti se ovšem není ani čemu divit. Pokud už tedy stávající jádro nevyhovuje ať už z hygienických, estetických nebo i bezpečnostních důvodů, je třeba přistoupit k jeho rekonstrukci. Šetrnějším zásahem do chodu domácnosti je potom renovace bytového jádra, ale ta se hodí jen v případě, že vám stačí stávající jádro obnovit bez větší změny.

Změna dispozice včetně sanitárních předmětů

Při rekonstrukci dochází k bourání a často k částečné výměně rozvodů nejen elektroinstalace, rozvodů vody a odpadů, které byly vázány na původní stěny. Díky tomu můžete lehce zahýbat s uspořádáním sanity. Protože původní jádro je nahrazeno novým, dispozice prostorů nemusí zůstat stejná a otevírá se vám možnost například spojit koupelnu s hygienickým zařízením nebo některý z prostorů na úkor toho druhého rozšířit.

Už i za týden je bytové jádro hotovo

Rekonstrukce znamená bourání a bourání znamená spoustu práce náročné na čas, už jen proto, že bude potřeba vše znovu vystavět. I přesto se na novou koupelnu můžete těšit i do sedmi dnů, pokud vše půjde podle plánu. Nevýhodou je nepohodlí, které vám průběh rekonstrukce způsobí. Proto si vyberte firmu nebo soukromníka, který je zkušený a dovede pracovat efektivně tak, aby se práce zbytečně neprodlužovaly.

Zapomeňte na umakart

Většina bytových jader v panelových domech jsou tvořena dřevěnými rámy a umakartovými v horším případě železobetonovými příčkami. Těch se nyní zbavíte. Nejpoužívanějšími materiály při rekonstrukcích je pórobeton, např. tvárnice Ytong na příčky, a sádrokartonové desky Knauf Aquapanel do vlhkého prostředí.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno