1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Máte chatu či chalupu bez připojení teplé vody? Využijte průtokový ohřívač vody

Dobrý průtokový ohřívač vody vám ohřeje vodu právě tehdy, když ji potřebujete. Při správném umístění průtokového ohřívače vody lze dosáhnout minimálních tepelných ztrát, což vytváří skutečně velkou výhodu. Jediné, co průtokový ohřívač vody potřebuje, je buďto elektřina či plyn.

Elektrické průtokové ohřívače vody

Hlavní výhodou tohoto typu průtokových ohřívačů je jejich nenáročnost na instalaci rozvodů na rozdíl od plynových průtokových ohřívačů vody.

Kam průtokový ohřívač vody umístit??

Umístění průtokového ohřívače vody je nutné volit velmi rozumně tak, aby nedocházelo k příliš vysokým tepelným ztrátám. Je velký rozdíl, pokud umístíte průtokový ohřívač vody přímo nad umyvadlem, kde teplá vody teče maximálně pár desítek centimetrů, na rozdíl od různých skříní, vedlejších místností a dalších nevhodných míst pro umístění průtokového ohřívače vody.

Ekonomičnost elektrického průtokového ohřívače vody

Elektrický průtokový ohřívač vody disponuje mnohými výhodami, kterými standardní kombinovaný bojler nedisponuje. Jeho kompaktní rozměry a základní princip, na kterém funguje, mu umožňují ohřívat malé množství vody, které aktuálně potřebujete. Díky této vlastnosti dokáže dobře vyrobený elektrický průtokový ohřívač vody ušetřit nemalou částku za rok. Každá úspora, která se může zdá z pohledu denní spotřeby zanedbatelná, je však z celoročního pohledu již zajímavá a stojí za zvážení, zdali raději nekoupit takový elektrický průtokový ohřívač vody, který elektrickou energii bude skutečně šetřit a ne naopak..

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno