1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Přírodní štípaná břidlice

Štípaná břidlice je štípáním případně sekáním opracovaná surová břidlice z lomu, která ve stavebnictví našla své využití hned na několika místech. Pláty štípané břidlice se dobře hodí jako střešní krytina, mohou sloužit jako obklady anebo třeba dlažba. Břidličná drť se zase hodí jako násyp na chodníčky, do květináčů nebo pod okap. Břidlice je barevně stálá, pevná a povětrnosti odolná.

Střešní krytina ze štípané břidlice

Břidličná střešní krytina tloušťky 7 – 10 mm je tvořena břidličnými pláty dodatečně upravenými do stejných šablon. Slouží jako lehká krytina pro všechny typy staveb, často například při rekonstrukcích památkových objektů.

Obklady ze štípané břidlice

Štípaná břidlice se dá využít i k obložení stěny. Používají se pláty podobné střešní krytině nebo oblíbená španělská břidlice tvořená pečlivě opracovanými kamennými obdélníky.

Dlažba z přírodní břidlice

Pro své stálé a dobré vlastnosti našla břidlice využití i jako dlažba. Kusy břidlice mohou být osekány pravidelně nebo se používá nepravidelný tvar kamene, který pak tvoří tzv. benátskou dlažbu.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno