1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Posuvné dveře na stěnu

Pro posuvné dveře se nejčastěji rozhodují majitelé bytů nebo obyvatelé malých prostor, kde je každé ušetřené místo výhodou. Klasické dveře s otvíravým křídlem vyžadují volný prostor a brání tak možnosti zefektivnit vaši dispozici. Posuvné dveře jsou elegantním a vkusným řešením tohoto problému.

Žádné bourání

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou vždy stavební úpravou, která vyžaduje buďto instalaci ještě v průběhu hrubé stavby nebo alespoň zásah do chodu domácnosti a stavební práce navíc. Rozhodněte se pro posuvné dveře na stěnu a tyto nepříjemnosti se vás nebudou týkat. Přitom jsou posuvné dveře na stěnu stejně efektivní a vkusné.

Jedno i dvoukřídlý model posuvných dveří

Posuvné dveře vás nijak nelimitují v rozměrech otvoru. Rozhodnout se můžete pro jednokřídlé, ale i dvoukřídlé varianty posuvných dveří s různým způsobem posunu.

S viditelným posunem nebo decentním

Posuvné dveře jezdí v nebo po kolejničce, která je skryta pod lištou, rámem chcete-li. Systémy posunu jsou různé a různá jsou také jejich pohledová provedení. Můžete se rozhodnout pro masivní lištu, která dodá interiéru potřebné křivky nebo naopak zvolit nenápadný styl a zkrátka vodící lištu téměř nepřiznat, a pak si tedy vybírat z variant posuvných dveří s nenápadným voděním.

Posuvné dveře na stěnu otevřené světu

Posuvné dveře nepůsobí tak těžce jako běžné dveře s otvíravým křídlem. Pomohou vám navodit uvolněnou atmosféru a provzdušní oba oddělované prostory. Přesto jsou plnohodnotným oddělením místností a budete se za nimi cítit i bezpečně schováni před světem.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno