1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Naviják na solární plachty Cornisun

Solární plachty slouží k ohřevu vody v bazénech a k udržení její teploty přes noc. Rozměry solárních plachet se řídí podle zakrývané plochy. Často potřebujeme zakrýt plochu větší, než je plocha malého dětského bazénku, a pak se manipulace se solární plachtou stává náročnou a je k ní třeba velké obratnosti. Nutným pomocníkem pro každou takovou plachtu je proto naviják na solární plachty, který vás ušetří zbytečných starostí, jak s plachtou naložit.

Například praktický naviják na solární plachty od společnosti CorniSun poskytuje dostatečný komfort užívání.

Výhody navijáků na solární plachty Cornisun

Naviják na solární plachty CorniSun slouží ke svinutí a rozvinutí plachty do zakrývané plochy bazénu. Hodí se jak do domácnosti pro domácí bazény a plovárny, tak do velkých veřejných plaveckých bazénů. Naviják CorniSun nemusí být pevně ukotven ke stálé konstrukci. Stojan s navíjecí tyčí lze snadno přenášet, a tak ho při užívání bazénu můžete hravě odklidit z cesty a zabránit tak nechtěným zraněním nepozorných dětí, nebo se zkrátka jen zbavit nehezké konstrukce a vrátit ho na místo teprve až budeme chtít plachtu zase rozvinout. Přenositelný naviják Cornisun je lehký, protože je vyroben hlavně z plastu a jen drobných kovových součástek. Solární plachtu navinutou na navíjecí tyči lze skladovat jak vodorovně tak i svisle, což šetří prostor a zvyšuje počet míst, kam lze plachtu i s navijákem bez problémů uschovat. Ostatní modely jsou vyráběny především z nerez oceli.

Nabízené typy navijáků CorniSun

Naviják na solární plachtu nevybíráme jen podle rozměru, ale také dle typu konstrukce navijáku, který nám bude pro naše účely nejvíce vyhovovat.

Vybírat můžeme mezi navijákem na solární plachty pevně ukotveným a navijákem na solární plachty přenosným. Pokud se rozhodneme pro pevně ukotvený naviják, lze jej upevnit na zeď nebo do země. Mezi přenosné navijáky patří také naviják pojízdný, který umožňuje pohyb po kolečkách i s namotanou solární plachtou. Některé typy navijáků mají dokonce nastavitelnou světlou výšku. Větší nároky uspokojí zase elektrický naviják, který za vás rozvine plachtu bez nutnosti točení klikou. Tento typ navijáku lze navíc připojit na automatický domácí systém.

Používání navijáků na solární plachty prodlužuje životnost plachet a šetří váš čas a energii.

Poptejte naviják od firmy CorniSun nebo jiných značek.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno