1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník minerální vaty Knauf Classic 039 ještě dnes

Izolace Knauf Classic 039 je izolace ze skelné vaty, která je vyráběna za účelem zateplení stropu a zateplení šikmých střech. Knauf Classic 039 lze současně používat jako tepelně izolační výplň a tepelně izolační výplň pro roštové konstrukce. Knauf Classic 039 lze využít i do stropních trámových systémů a jako vhodný zvukopohltivý materiál. V případě poptávky na celý systém Knauf včetně sádrokartonů navíc získáte speciální akční slevu.

Vlastnosti izolace Knauf Classic

Mezi vlastnosti izolace Knauf Classic 039, 032, 035, které nelze opomenout pak patří nehořlavost, vysoká odolnost vůči vlhkosti a aplikace ECOSE technology, tedy ekologické výroby minerální vaty. Izolace Knauf Classic je navíc velice vhodná pro zateplení dřevostaveb či kombinovaných konstrukcí se dřevem. Vždy je potřeba konzultovat umístění vaty Knauf Classic s odborníkem, tak aby byly splněny všechny paropropustné parametry zdí.

Přednosti minerální vaty Knauf Classic 039

Mezi jasné výhody Knauf Clasic navíc patří velmi dobrá požární odolnost. Výborné izolační vlastnosti. Knauf Classic tak výborně izoluje teplo i zvuk. Velmi snadná montáž, což z něj dělá při práci s nim, velmi přívětivý materiál. Knauf Classic navíc velmi dobře vyplňuje izolovaný prostor.

Jak na poptávku Knauf Classic 039?

Poptejte Knauf Classic 039 ještě dnes a do poptávky případně přidejte i další materiál, který poptáváte. Lépe Vám vyjednáme mnohem lepší cenu u našeho dodavatele pro materiál Knauf. Současně vás prosíme o pečlivé vyplnění všech políček poptávkového formuláře.

Všechny tyto patametry se též vztahují na minerální vatu Knauf Classic 032 a Knauf Classic 035.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno