1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

HAKI lešení 3000 Kč prodám

HAKI lešení je pojem, který zná snad každý stavitel. Haki lešení je vlastně jednoduchá stavebnice, k jejímuž sestavení nepotřebujete víc než kladivo a vodováhu.

HAKI lešení je vyrobeno z kovových dílců a dřevěných desek jakožto pochozích podest. Stojí na čtyřech nohách a dá se vystavět do výšky několika metrů. Vyšší lešení je z bezpečnostních důvodů lepší zajistit proti překlopení. Lešení usnadní přístup při opravě fasády, střešních přesahů nebo třeba stavbě krovu či pozedního věnce. Je to zkrátka všestranný pomocník každého stavitele.

Bezpečnost Haki lešení především

Při stavbě a používaní Haki lešení nezapomínejte na bezpečnost. Vždy dbejte, aby byly podlážky pevné a ležely na lešení všemi hranami. Chyba by byla také zapomenout na zábradlí a kotvící dílce/lana. Správná montáž a používání Haki lešení může předejít nehezkým nehodám a úrazům.

Prodej použitého HAKI lešení

Pokud stavíte dům nebo jej rekonstruujete, jistě oceníte pomocníka v podobě HAKI lešení. Ne každý však má peníze na pořízení nového. Pokud jej navíc využijete pouze po omezenou dobu, jeví se logické pořízení použitého HAKI lešení. Kvalitou se nijak neliší od toho nového, cena při prodeji je však výrazně nižší. Poptejte u nás prodej použitého HAKI lešení. My vaši poptávku rozešleme lokálním dodavatelům a vy jen pohodlně vyčkáte, až vám na email přijdou první nabídky, díky kterým ušetříte. Odeslání poptávky je zdarma a navíc nezávazné. Záleží tedy jen na vás, zda chcete ušetřit peníze a čas.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Byl jsem spokojen. Lešení už mám doma. Díky.

Novák

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno