1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

8 Věcí, které jste nevěděli o Dektrade

01 Společnosti Dektrade a.s. byla původně jen dodavatelem izolačních asfaltových pásů. Během pouhého roku s pouhými 3 zaměstnanci dokázali položit až 200 tis. m2 asfaltových ploch.

02 Po 2 letech existence se společnost Dektrade a.s. začíná zaměřovat i na ostatní stavební materiály. Původní skladbu sortimentu Dektrade totiž tvořily pouze hydroizolace, neboli výše zmíněné asfaltové pásy, které i dnes Dektrade stále prodává.

03 V roce 1999 se Dektrade etabluje jako největší dodavatel izolačního materiálu v ČR.

04 V roce 2000 se společnost Dektrade začíná zaměřovat i na dodávku stavebních materiálů k šikmým střechám, tedy například střešní krytiny. Během pouhých 4 let se Dektrade a.s. stává největší dodavatelem s tímto sortimentem v ČR.

05 Rok 2007 je pro společnost Dektrade nejvíce přelomovým rokem v její historii. Původní společnost se transformuje do holdingové struktury a zakládá tak svoje dcery známé pod značkami: Dekwood, Dekstaviva, Dekton, Dekstone, Dekprojekt a Dektrade a.s.. Hlavní matka se pak jmenuje Dek, a.s.. Jednotlivé dcery společnosti začínají žít trochu vlastní život a pomalou tak rostou. Mezi nejznámější značky pak patří především Dektrade, a.s., Dekwood a Dekstone.

06 V roce 2008 se podařilo společnosti Dektade úspěšné převzít společnost G Servis CZ, což je největší dodavatel typových projektů rodinných domů v ČR.

07 Nezbývá nám, než vzdát skutečný hold společnosti Dektrade a především pak jejím zakladatelům.

08 Dnes můžete najít pobočky společnosti ve městech, jako jsou: Dektrade České Budějovice, Dektrade Brno, Dektrade Svitavy, Dektrade Ostrava, Dektrade Olomouc, Dektrade Liberec, Dektrade Plzeň, Dektrade Hradec Králové, Dektrade Jihlava, Dektrade Vestec, Dektrade Praha, Dektrade Pardubice

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno