1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Jak na levnější ceník zednických prací

Před poptávkou ceníku zednických prací je dobré ujasnit si, o jaký typ zdiva se jedná. Zdali poptáváte zedníka pro zednické práce z cihel nebo spíše práce sádrokartonářské. Na každý typ zdiva se totiž specializuje jiná část zedníků a my tak budeme moci vaši poptávku předat tomu správnému, ověřenému řemeslníkovi. Ceník zednických prací se obvykle dodává zákazníkům ve dvou variantách.

První varianta, jak vypadá ceník zednických prací

První varianta ceníku zednických prací počítá pouze se samotnou prací, kdy si zákazník dodá materiál sám. V tom případě je ceník zednických prací obvykle o něco dražší než varianta ceníku těchto prací se stavebním materiálem. Existuje mnoho tipů, jak ušetřit při poptávání zednických prací. My všem našim klientům doporučujeme poptávat zednické práce a jejich ceník mimo velká města. Raději ať si řemeslník, který se na zednické práce specializuje, dojede třeba i 20 km. Rozdíl mezi řemeslníkem zaměřeným na zednické práce z velkého města a z vesnice může být i 40% z ceny zednických prací.

Druhá častější varianta

Druhou variantou, kdy obvykle dostanete zednické práce a veškerý ceník zednických prací za lepší cenu, je ta, kdy si řemeslníci dodávají materiál sami. Na stavební materiál mají totiž poměrně atraktivní slevy, zatímco vám účtují standardní ceny. Díky tomuto postupu vydělávají čeští řemeslníci ještě více. Někdy je k tomu tlačí prostředí, někdy jen vidina snadnějšího zisku.

Jak poptávat zednické práce a ceník na míru

Do pečlivě vypsaného formuláře tedy doporučujeme připsat poznámku o preferenci řemeslníka z vesnice a současně i o jaký typ zdiva se bude jednat. Zdali máme vaši poptávku předat našim kolegům, kteří se specializují na zednické práce s klasickými tvárnicemi a cihlami, nebo se máme obrátit na ty, kteří provádí sádrokartonářské práce.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno