1

VYPLNÍTE ONLINE POPTÁVKU

2

OSLOVÍME NEJLEPŠÍ DODAVATELE MATERIÁLU

3

DO 3 HODIN ZÍSKÁTE PRVNÍ NABÍDKU

Ceník zednických prací bez materiálu

Ceník zednických prací bez materiálu se liší o desítky až stovky korun v každém kraji a pomocí několika kroků si lze sehnat často i levnějšího zedníka, který provede stejně kvalitní zednické práce bez materiálu jako jiný dražší zedník. Samotný tabulkový ceník zednických prací nemá příliš vypovídající hodnotu a takový ceník je často nastaven pouze orientačně. Nejlepší způsob, jak ušetřit na zednických pracích, je poptat hned několik zedníků najednou a pak si všechny nabídky jen porovnat.

Poptejte u nás zednické práce ještě dnes

Napište nám poptávku a my oslovíme své partnerské zedníky, kteří vám zašlou svůj přesný ceník zednických prací bez materiálu přímo vám na míru. Nestane se tak, že si některý ze zedníků připočítá jakoby omylem více nákladů, které předtím nespecifikoval, a snadno poznáte, že zedník, který sídlí pouhých 15 km od vás, může být i o 40% levnější než ten, který se specializuje na zednické práce ve vašem městě.

Jak ušetřit na zednických prací bez materiálu?

Způsobů, jak ušetřit na zednických pracích bez materiálu, je celá řada. My vám přinesli ty, které se i nám vyplatili a které zdarma doporučujeme všem našim zákazníkům. Pokud navíc poptáváte jakýkoliv stavební materiál, neváhejte nám napsat prostřednictvím poptávkového formuláře svojí poptávku. Ušetřete až 30% z ceny materiálu, jediné, co proto musíte udělat, je pečlivě vypsat náš poptávkový formulář a uvést, na jak velké stavbě zednické práce potřebujete. My vám již následně zašleme několik ceníků zednických prací bez materiálu, ze kterých si budete moci vybrat tu nejvýhodnější pro vás.

TELEFONICKÁ PODPORA

CHAT

5

5 LET NA TRHU

REFERENCE

Pánové ze StavebninyX chytře šetří svým návštěvníkům čas. Mě ušetřili 2 hodiny, když jsem hledala někoho pro postavení betonového plotu.

Hana Kučerová, Praha

Pro svůj rodinný dům jsem sháněl 22 solárních panelů. Tady byla nabídka nejlevnější. Při nákupu jsem ušetřil nejen peníze. Pak to už šlo rychle a realizace proběhla v pohodě.

Petr Novotný, Kroměříž

Již nějakou dobu jsem sháněl kotlíkovou dotaci a narazil jsem na tenhle web, kde jsem mohl jednoduše vyplnit formulář na který se mi v krátké době ozvalo osm dodavatelů. Vybral jsem firmu, která mi nabídla kotel se skvělým výkonem za velice přijatelnou cenu. Bylo to jednoduché a rychlé.

Pavel Jarolím, Praha

StavebninyX nám v naší společnosti pravidelně pomáhají vybrat spolehlivého dodavatele. Šetří nám to peníze i čas.

Jiří Zábran, Brno